Про нас

На сьогоднішній день у побуті неможливо уявити наш дім без керамічного посуду, ваз, горшків для вазонів, невеличких статуеток - того що прикрашає життя. Всі можливості застосування кераміки навіть важко перерахувати - адже вона така приваблива: і чистий білий фарфор, і тепла затишна майоліка. Магазин "Слов'янська кераміка" пропонує Вам широкий асортимент Васильківської майоліки, горщиків для квітів, ваз, посуду, українських сувенірів, чорнодимленої кераміки, а також роботи майстрів глини з усієї України. Наші горшки для квітів стануть невід'ємними деталями вашого інтер'єру, декоративні вази відрізняться класичною простотою, строгою архітектурністю і вишуканістю, прекрасно впишуться в сучасний інтер'єр. Наш магазин вже більше дванадцяти років працює на ринку гуртової та роздрібної торгівлі керамічних робіт. Асортимент нашої продукції постійно розширюється і оновлюється. 

Ми постійно беремо участь у ярмарках та виставках, що проводяться в Україні та за її межами, зокрема: «Національний Сорочинський Ярмарок» (Україна), «Ягелонська ярмарка» (Польща), «Стропковська ярмарка» (Словакія), «Ярмарка Казюкас» (Литва), «Веньгожевська ярмарка» (Польща). Мессе Берлін (ФРН).

Також тісно співпрацюємо з Союзом Українців у Польщі і являємся учасниками різноманітних фестивалів української культури в різних регіонах Польщі, де представляємо традиційні вироби українських майстрів кераміки.